Baza aktywnych licencji trenerskich PZPC

Lp. Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Klasa Klub OZPC
1 Barański Przemysław 1986-09-26 20000116 trener II klasy LKS Dobryszyce łódzkie
2 Bera Slawomir 1977-02-18 20000020 instruktor UMLKS Radomsko łódzkie
3 Błachowicz Katarzyna 1977-09-05 20000079 instruktor Ludowy Klub Sportowy "PZL-LECHIA" Sędziszów Młp. podkarpacki
4 Błachowicz Mateusz 1951-09-28 20000080 trener II klasy Ludowy Klub Sportowy "PZL-LECHIA" Sędziszów Młp. podkarpacki
5 Bochenek Franciszek 1946-01-22 20000060 instruktor AKS Białogard zachodnio-pomorskie
6 Borecki Artur 1981-07-27 20000130 instruktor GKS Andaluzja Piekary Śląskie śląskie
7 Borucki Robert 1977-04-27 20000206 trener II klasy KS Wisła Puławy lubelskie
8 Brunka Marian 1963-04-13 20000070 instruktor GKS Gmina Kościerzyna Łubiana pomorskie
9 Bryła Roman 1965-08-31 20000122 instruktor WKS Śląsk Wrocław dolnośląskie
10 Butryn Dariusz 1968-10-31 20000188 instruktor KS Wisła Puławy lubelskie
11 Cękała Zbigniew 1962-07-11 20000177 instruktor Gminny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Niemce Niemce lubelskie
12 Chmielewska Ewelina 1988-11-05 20000114 instruktor LKS Dobryszyce łódzkie
13 Choroś Mirosław 1964-02-11 20000221 trener klasy mistrzowskiej    
14 Chwastowski Waldemar 1953-12-23 20000025 trener II klasy AZS UJD Częstochowa  śląskie 
15 Ciesielski Marcin 1982-08-04 20000123 instruktor NOSiR Nowy Dwór Maz.  mazowieckie 
16 Cofalik Andrzej 1968-09-08 20000201 instruktor MOSiR Łaziska Górne  śląskie 
17 Czerniak Antoni 1959-01-23 20000050 trener klasy mistrzowskiej MKS Unia Hrubieszów  lubelskie 
18 Dołęga Marcin 1982-07-18 20000209 trener II klasy    
19 Dryka Jan 1949-07-11 20000220 instruktor UKS Tabor Rymanów Rymanów   podkarpacki 
20 Dudziak Leon 1955-03-06 20000121 instruktor CKS Slavia Ruda Śl.  śląskie 
21 Dziurla Witold 1952-09-27 20000153 trener II klasy KS Promień Opalenica  wielkopolskie 
22 Fałek Stefan 1946-06-05 20000006 instruktor I klasy UKS MOS Opole  opolskie 
23 Faraś Paweł 1987-07-17 20000090 trener II klasy SSA Legia 1926 Warszawa  mazowieckie 
24 Faraś Zdzisław 1961-04-10 20000091 trener II klasy SSA Legia 1926 Warszawa  mazowieckie 
25 Fertykowski Dawid 1979-03-14 20000112 trener klasy mistrzowskiej Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Nowe Iganie Siedlce  mazowieckie 
26 Gaweł Andrzej 1984-05-07 20000021 trener II klasy KS Agros Zamość  lubelskie 
27 Gesek Wojciech 1958-10-29 20000134 trener I klasy CLKS Mazovia Ciechanów  mazowieckie 
28 Glądys Janusz 1971-10-12 20000124 trener II klasy KPC Hejnał Kęty  małopolskie 
29 Gołaś Damian 0000-00-00 20000260 trener II klasy TS Czarni-Góral Żywiec  śląskie 
30 Gospodarek Waldemar 1975-03-05 20000264 instruktor CWZS Zawisza Bydgoszcz - Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz  kujawsko-pomorskie 
31 Góralski Jacek 1972-07-28 20000184 trener II klasy LKS Polwica-Wierzbno Wierzbno   dolnośląskie 
32 Górka Władysław 1955-04-30 20000061 instruktor LZS Skorogoszcz  opolskie 
33 Grądzka Malwina 1986-05-05 20000082 trener II klasy    
34 Grążawski Rafał 1976-10-30 20000002 trener II klasy AKS Koszalin  zachodnio-pomorskie 
35 Grzesiak Monika 1990-08-17 20000178 instruktor LUKS Nowosądeczanin "Powrożnik" Muszyna  małopolskie 
36 Guz Witold 1946-02-28 20000140 instruktor KS Wisła Puławy  lubelskie 
37 Hahn Damian 1995-12-10 20000276 instruktor MKS Atleta Gdańsk  pomorskie 
38 Horodecki Krzysztof 1974-07-16 20000164 instruktor Ludowy Klub Sportowy,,Budowlani-Całus" Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl  wielkopolskie 
39 Hryniewicki Zdzisław 1949-07-31 20000118 trener II klasy MLKS Siła Bartoszyce  warmińsko-mazurskie 
40 Janczewski Karol 1977-10-14 20000212 instruktor UKS Atleta Ostrołęka  mazowieckie 
41 Jaśniak Jerzy Michał 1974-10-12 20000028 instruktor KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki  łódzkie 
42 Joński Marcin 1986-04-08 20000274 instruktor Klub Sportowy Raszyn Raszyn  mazowieckie 
43 Kaczmarek Krzysztof 1948-07-23 20000046 trener I klasy Stowarzyszenie Kultury Fizycz Zjednoczeni Olsztyn Olsztyn  warmińsko-mazurskie 
44 Kałas-Paterek Monika 1977-12-18 20000095 trener II klasy    
45 Kałmucka Weronika 1992-01-14 20000152 trener II klasy KS Promień Opalenica  wielkopolskie 
46 Kardela Bolesław 1942-01-01 20000005 trener II klasy KS Budowlani Opole  opolskie 
47 Karolak Magdalena 1999-06-01 20000285 instruktor LKS Dobryszyce  łódzkie 
48 Kawałek Antoni 1962-04-04 20000099 trener I klasy GLKS POM-Iskra Strzyżewice  lubelskie 
49 Klepacki Zygmunt 1948-09-20 20000022 instruktor I klasy UOLKA Ostrów Maz.  mazowieckie 
50 Kleszczyńska-Fertykowka Marta 1979-02-13 20000142 trener II klasy Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Nowe Iganie Siedlce  mazowieckie 
51 Klimaszewski Karol 1996-09-27 20000266 instruktor MKS Rzemieślnik Malbork  pomorskie 
52 Konaszczuk Marek 1960-01-30 20000246 instruktor LUKS Chełm  lubelskie 
53 Kowalczyk Andrzej 1976-04-30 20000037 instruktor LUKS TKKF Kurzętnik  warmińsko-mazurskie 
54 Kraska Adam 1978-07-18 20000023 trener II klasy LKS Polwica-Wierzbno Wierzbno   dolnośląskie 
55 Kraska Katarzyna 1993-05-06 20000185 trener II klasy LKS Polwica-Wierzbno Wierzbno   dolnośląskie 
56 Krzyśków Zbigniew 1959-09-23 20000047 trener II klasy UKS Talent Wrocław  dolnośląskie 
57 Ksobiak Marek 1976-01-11 20000161 instruktor    
58 Kucharzak Dobrosława 1987-11-14 20000282 instruktor Ludowy Klub Sportowy,,Budowlani-Całus" Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl  wielkopolskie 
59 Kuczmaszewska Agnieszka 1995-06-16 20000247 instruktor KS Agros Zamość  lubelskie 
60 Kuć Tomasz 1975-10-26 20000029 trener I klasy GCK Kobylany  lubelskie 
61 Kulski Dariusz 1970-10-13 20000160 instruktor MGLKS Tarpan Mrocza  kujawsko-pomorskie 
62 Kurzac Henryk 1957-11-08 20000094 instruktor RKS Okęcie Warszawa  mazowieckie 
63 Kusiak Marcin 1986-07-22 20000258 instruktor MKS Unia Hrubieszów  lubelskie 
64 Leśniewski Rafał 1985-05-26 20000279 instruktor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Gryf Wola Krzysztoporska  łódzkie 
65 Madej Paweł 1978-03-25 20000168 instruktor KPC Hejnał Kęty  małopolskie 
66 Maj Krzysztof 1962-09-08 20000182 instruktor Ludowy Klub Sportowy "Opocznianka Opoczno  łódzkie 
67 Maliszewski Bogusław 1946-01-02 20000126 trener klasy mistrzowskiej    
68 Mazur Jacek 1962-07-09 20000136 instruktor GKS Andaluzja Piekary Śląskie  śląskie 
69 Melnyk Andriy 1983-08-15 20000287 instruktor    
70 Michalak Tomasz 1969-10-26 20000253 instruktor Klub Sportów Siłowych Husaria Lubraniec  kujawsko-pomorskie 
71 Michalski Krzysztof 1967-12-19 20000259 instruktor KPC Górnik Polkowice  dolnośląskie 
72 Michalski Tomasz 1975-03-01 20000078 instruktor KPC Górnik Polkowice  dolnośląskie 
73 Miczyński Mateusz 1996-06-19 20000228 instruktor Ludowy Klub Sportowy,,Budowlani-Całus" Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl  wielkopolskie 
74 Mikołajczyk Dominik 1953-08-04 20000007 instruktor I klasy MGLKS Tarpan Mrocza  kujawsko-pomorskie 
75 Nachtygal Marek 1969-03-19 20000059 instruktor TS Nida Nidzica  warmińsko-mazurskie 
76 Nasiłowski Ryszard 1950-02-10 20000063 instruktor Atletyczny Klub Sportowy Myślibórz  zachodnio-pomorskie 
77 Nasiłowski Zbigniew 1978-08-22 20000064 trener II klasy Atletyczny Klub Sportowy Myślibórz  zachodnio-pomorskie 
78 Niedźwiecki Władysław 1953-06-04 20000120 instruktor UKS Atleta Ostrołęka  mazowieckie 
79 Niemczuk Krzysztof 1979-04-05 20000151 instruktor KS Agros Zamość  lubelskie 
80 Nowak Włodzimierz 1981-01-14 20000283 instruktor OKS Start Otwock  mazowieckie 
81 Nurkiewicz Adam 1989-11-10 20000159 instruktor MGLKS Tarpan Mrocza  kujawsko-pomorskie 
82 Oleśkiewicz Sylwia 1999-06-23 20000286 instruktor LKS Dobryszyce  łódzkie 
83 Ołubek Sebastian 1973-07-21 20000115 trener II klasy LKS Omega Kleszczów  łódzkie 
84 Ostapska Katarzyna 1988-02-25 20000012 instruktor MAKS Tytan Oława  dolnośląskie 
85 Ostapski Waldemar 1957-08-27 20000013 trener I klasy MAKS Tytan Oława  dolnośląskie 
86 Ostrowski Bartosz 1980-02-04 20000147 trener II klasy CLKS Mazovia Ciechanów  mazowieckie 
87 Osuch Zenon 1958-07-05 20000087 instruktor LKS Horyzont Mełno  kujawsko-pomorskie 
88 Owczarski Piotr 1957-03-30 20000071 trener I klasy MKS Atleta Gdańsk  pomorskie 
89 Paterek Przemysław 1979-03-24 20000019 trener klasy mistrzowskiej MLKS Krajna Sępólno Kraj.  kujawsko-pomorskie 
90 Pawlos Tomasz 1975-04-19 20000262 trener II klasy Klub Sportowy "Pasja" Biłgoraj Biłgoraj  łódzkie 
91 Pepłowski Grzegorz 1989-12-15 20000163 instruktor LSSS Start Maków Mazowiecki  mazowieckie 
92 Pepłowski Ireneusz 1959-10-02 20000093 trener II klasy LSSS Start Maków Mazowiecki  mazowieckie 
93 Piechowiak Patrycja 1992-09-01 20000227 instruktor Ludowy Klub Sportowy,,Budowlani-Całus" Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl  wielkopolskie 
94 Pieńkos Zdzisław 1943-08-24 20000162 trener I klasy MKS Narew Pułtusk  mazowieckie 
95 Pilis Wiesław 1950-08-27 20000024 trener klasy mistrzowskiej AZS UJD Częstochowa  śląskie 
96 Polakowska Marlena 1995-07-12 20000257 instruktor GLKS POM-Iskra Strzyżewice  lubelskie 
97 Popecki Roman 1980-03-20 20000281 instruktor Ludowy Klub Sportowy "Opocznianka Opoczno  łódzkie 
98 Potocki Marcin 1982-01-31 20000199 instruktor LKS Żuławy Nowy Dwór Gd.  pomorskie 
99 Potocki Piotr 1974-05-27 20000198 instruktor LKS Żuławy Nowy Dwór Gd.  pomorskie 
100 Pożoga Alina 1981-06-01 20000089 instruktor LKS Gryf Kunów  świętokrzyskie 
101 Pożoga Stanisław 1953-12-09 20000088 trener II klasy LKS Gryf Kunów  świętokrzyskie 
102 Przybyszewski Dawid 1995-10-07 20000277 instruktor CLKS Mazovia Ciechanów  mazowieckie 
103 Psiuk Tadeusz 1942-10-27 20000149 trener II klasy KORiS Śląsk Tarnowskie Góry  śląskie 
104 Rabórski Leszek 1952-01-14 20000048 trener II klasy UKS Talent Wrocław  dolnośląskie 
105 Rajkowski Grzegorz 1971-05-05 20000248 trener II klasy LUKS Meyer Elbląg  warmińsko-mazurskie 
106 Ratajczak Arkadiusz 1977-09-20 20000097 instruktor CWZS Zawisza Bydgoszcz - Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz  kujawsko-pomorskie 
107 Rępuszewski Damian 1991-04-06 20000211 instruktor    
108 Roczniewski Artur 1986-03-06 20000027 instruktor AKS Promień Police  zachodnio-pomorskie 
109 Rotnicki Zdzisław 1964-01-21 20000038 instruktor Gołaniecki Klub Sportowy "Zamek" Gołańcz  wielkopolskie 
110 Ruszczyk Sławomir 1971-01-19 20000057 instruktor Klub Sportowy Raszyn Raszyn  mazowieckie 
111 Rutkowski Dionizy 1963-12-02 20000043 trener II klasy Hutniczy Klub Sportowy "Szopienice" Katowice  śląskie 
112 Sacharuk Jarosław 1960-07-09 20000032 trener II klasy AZS-AWF Biała Podlaska  lubelskie 
113 Sachmaciński Marek 1953-10-19 20000133 trener I klasy CLKS Mazovia Ciechanów  mazowieckie 
114 Siadak Wojciech 1975-03-23 20000263 instruktor UKS Copal Trzcianka  wielkopolskie 
115 Siemion Krzysztof 1966-02-01 20000004 instruktor I klasy KS Budowlani Opole  opolskie 
116 Sikorski Damian 1991-09-13 20000190 instruktor CWZS Zawisza Bydgoszcz - Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz  kujawsko-pomorskie 
117 Sikorski Kazimierz 1949-08-12 20000110 instruktor AKS Promień Police  zachodnio-pomorskie 
118 Skulimowski Artur 1973-10-09 20000240 instruktor MULKS Terespol  lubelskie 
119 Smółka Arkadiusz 1975-03-31 20000058 instruktor KS Ciechan Ciechanów  mazowieckie 
120 Stępniak Monika 1985-09-16 20000172 trener II klasy    
121 Stróż Tomasz 1969-06-04 20000218 instruktor LKS Dobryszyce  łódzkie 
122 Strykowski Michał 0000-00-00 20000084 instruktor UKS PC Zielona Góra Zielona Góra  lubuskie 
123 Strzałka Andrzej 1988-05-29 20000189 trener II klasy LKS Znicz Biłgoraj  lubelskie 
124 Strzelczyk Arkadiusz 1982-05-26 20000086 trener II klasy UKS Impuls Warszawa  mazowieckie 
125 Strzelczyk Katarzyna 1982-05-17 20000269 instruktor Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Kultury Fizyczn Pruszków  mazowieckie 
126 Sułecki Mariusz 1969-12-29 20000055 instruktor I klasy MKS Start Grudziądz  kujawsko-pomorskie 
127 Suprynowicz Stanisław 1960-08-25 20000072 instruktor MKS Atleta Gdańsk  pomorskie 
128 Suseł Damian 1994-07-17 20000265 instruktor LKS Polwica-Wierzbno Wierzbno   dolnośląskie 
129 Szczepanik DAmian 1992-04-07 20000280 trener II klasy AZS UJD Częstochowa  śląskie 
130 Szewczyk Ryszard 1938-06-30 20000003 trener I klasy KS Budowlani Opole  opolskie 
131 Szpindor Jan 1950-06-06 20000107 instruktor I klasy MOSiR Łaziska Górne  śląskie 
132 Szyszka Paulina 1987-08-04 20000033 instruktor AZS-AWF Biała Podlaska  lubelskie 
133 Tarnawski Leszek 1967-07-14 20000052 trener II klasy MKS Unia Hrubieszów  lubelskie 
134 Terech Jarosław 1994-04-29 20000236 instruktor AKS Białogard  zachodnio-pomorskie 
135 Tomaszek Edward 1943-10-19 20000068 instruktor TS Czarni-Góral Żywiec  śląskie 
136 Tomaszek Piotr 1971-12-22 20000069 instruktor TS Czarni-Góral Żywiec  śląskie 
137 Trębacz Kacper 1952-01-06 20000143 instruktor I klasy LKS Burza Burzenin  łódzkie 
138 Urbaniak Mateusz 1986-07-01 20000278 instruktor LKS Omega Kleszczów  łódzkie 
139 Wiańczyk Adam 1943-12-10 20000073 instruktor "Lotnik" Grochów Warszawa Warszawa  mazowieckie 
140 Wilk Andrzej 1957-11-10 20000179 instruktor Stowarzyszenie Kultury Fizycz Zjednoczeni Olsztyn Olsztyn  warmińsko-mazurskie 
141 Winiarczyk Lech 1959-02-19 20000181 trener II klasy UKS Holni Ząb  małopolskie 
142 Winkler Jan 1974-05-15 20000233 instruktor Hutniczy Klub Sportowy "Szopienice" Katowice  śląskie 
143 Włodarski Wiesław 1946-09-23 20000035 instruktor I klasy Spot-Light Cisek  opolskie 
144 Wybranowski Henryk 1954-10-01 20000138 trener II klasy LKS Znicz Biłgoraj  lubelskie 
145 Wysocki Piotr 1975-04-16 20000098 trener II klasy CWZS Zawisza Bydgoszcz - Podnoszenie Ciężarów Bydgoszcz  kujawsko-pomorskie 
146 Zawada Sławomir 1965-03-18 20000111 instruktor MGLKS Tarpan Mrocza  kujawsko-pomorskie 
147 Żabińska Katarzyna 1998-10-27 20000284 instruktor LKS Dobryszyce  łódzkie 
148 Żołopa Zdzisław 1957-09-18 20000196 instruktor LKS Znicz Biłgoraj  lubelskie